Výstavba Na Panenské II.

RSS zdroj s posledními příspěvky 51 příspěvků

Stránky: 1 2 3

 
hadraba 14 příspěvků

Což o to, místo je to pěkné, taktéž tam bydlím (tak pěkně uprostřed staveniště). Leč pravděpodobnost, že to Kapusta a spol. někdy dostaví je mizivá. A to už vůbec nemluvím o veřejném osvětlení, komunikacích a … cha, cha…nějaké zeleni.
Koukněte se na www.panenska.cz
Zdejší stavební úřad moc nefunguje..

 
hadraba 14 příspěvků

Dokončení do dvou měsíců ? Tomu snad ani sám nevěříte. Má to zpoždění už 2 ROKY... NO.. SKORO UŽ TŘI.
Luneta slíbí cokoli, pozor.
Ostatní Developeři na ní fakt nemaj, možná tak ti co fungovali kolem roku 1990, ale v současnosti už to jinde funguje TROCHU líp.

 
hadraba 14 příspěvků

Ale je nutné dát pozor na to, jak jsou ve smlouvě definovány termíny dokončení.
Uvedu příklad – třeba po dokončení dlažeb a podlah byt nemá (jak se to na první pohled zdá) hodnotu 90% ceny, protože kolem (třeba) stále ještě není hotové okolí (komunikace a tak..),které jsou poměrně drahé. A bez toho to je nezkolaudovatelné, takže k prdu.
Je potřeba doplácet značnou část až po kolaudaci !!!!

 
hadraba 14 příspěvků

Také jsem to slyšel.
Nepátral jsem po tom, ale jestli to tak je, je to informace veřejná, a podrobnosti Vám poskytne stavební úřad v Horoměřicích.

 
hadraba 14 příspěvků

Ztotožňuji se s názorem pana Beneše – jedná se o zkušenosti všech mých sousedů... Pan Šulc může být sebeférovější, ale netahá za nitky. Férových stavbyvedoucích se tam vystřídalo za ty tři roky cio se to staví tak deset…

 
ReJa

Pěkný den, prosím o informaci, jak to dopadlo s předáváním bytů v Roztokách (Luneta). Šla informace, že ve čtvrtek se nějaké bytové jednotky měly předávat vlastníkům. Jsem budoucí (doufám) vlastník v Horoměřicích (ČRS). Díky.

JR.

 
bo 2 příspěvky

Držím palce, Luneta i Česká zozvojová zrušily kancelář v Dejvicích a internetové stránky také nejsou dostupné. J.

 
JST 1 příspěvek

Dobrý den,
podle výpisu z obchodního rejstříku je Česká rozvojová v likvidaci a navíc jsou na ni prohlášeny dvě exekuce prodejem podniku.
Snažil jsem se komunikovat s Lunetou, ale všechna telefonická spojení jsou hluchá, kancelář nefunguje. Nicméně se zdá, že Luneta stále hradí (uhradila?) dokončovací práce, které provádí Bláha Na Panenské.
Na pozemcích Lunety je také exekuce (Správa sociálního zabezpečení), Luneta se ale údajně dohodla na splátkách a exekuce dosud není realizována – nejspíš tedy splácí.

 
bo 2 příspěvky

Doufám, že vše dopadně dobře – pro věřitele. Snad už ani pan makléř M. Růžek nejezdí služebním vozem Lunety alias České rozvojové a neutrácí peníze těch, kteří své byty řádně zaplatili. Telefonická spojení na Lunetu i na Českou rozvojovou byla totožná a prodejní místo v Dejvicích také, předpokládám, že jde o stejné lidi. J.

 
Dana 140 příspěvků

Přátele, tak jsem zahlédla regulační plán na “pole” na Panenské II a docela jsem se zhrozila… Myslíte, že myslí vážně výstavbu 31 bytových domů ? A zbytek tedy RD. Rodiných domů má být pouze 30% na celkové ploše. Popravě řečeno si nedokáži představit, jak bude vypadat 31 bytových domů na tak docela malém pozemku …. asi jako sídliště třeba ve Stodulkách??? Tak tomu se říká zahradní město! Na pozemku je tedy jedna školka pro 3×25 dětí ... a jeden mini park…Tak nějak nevím, nač se ten regulační plán dělal, když pak tam chtějí postavit toto …. Připomínky k plánu se mohou podávat do 20.3. .. Tak kdyby se to “náhodou” někomu nelíbilo…

 
vera.sl 27 příspěvků

31 bytových domů?!?.. Tak to si radši nepředstavovat, jak potom bude vypadat cestování z a do Prahy – Vždyť to by byly ne stovky, ale tisíce nových lidí!

 
Dana 140 příspěvků

No to jsou pak samozřejmě další věci, který si nedokážu předatavit…. jak by to stíhala infrastruktura…. Asi to nebude 31 bytovek typu v Solníkach, ale takovych treba cca 10-12 bytu v jednom domě asi bude …. jj, bude to příbytek minimálně 1000 osob na tomto pozemku ….

 
lenule 55 příspěvků

Přesně tak, prosím nic nenechávejte na náhodu a piště svoje námitky na město. Byla vydána stavební uzávěra, když měla stavět paneláky Trigema? Proč? Asi, aby si mohl developer Bláha odkoupit pozemky a vystavět na nich ještě více paneláků.

 
lenule 55 příspěvků

Ještě prosím, šiřte dál, aby o tom vědělo hodně lidí. Nemyslete si, že se to třeba nedotkne lidí ze Solníků nebo centra, ale vězte, že nefungující infrastruktura se dotkne všech, i když na ty hrůzy neuvidíte.

 
Sidi 140 příspěvků

Nebylo by dobré spojit síly? Rovnou, dokud máme rel. čas?

 
Vítek.S 373 příspěvků

Jak bude vypadat cestování do Prahy? (ptá se vera.sl). Nikde nemohu najít podrobnosti o tom, kolik bytů mají ty domy na jednom patře. Proto se špatně odhaduje celkový počet nových obyvatel. I počet bytových domů je nižší, než se tu uvádí. I tak to ale odhaduji na cca 1000 obyvatel. Pokud by každý třetí hodlal cestovat do a z Prahy hromadnou dopravou ve špičce, znamenalo by to dalších 6 jednosměrně vytížených autobusů. To by byl interval 4 minuty.

 
Dana 140 příspěvků

Všechno je zde: http://picasaweb.google.cz/regulacniplan/RPNNaPanenskE9II#5307117484171115746
422 bytů. přírust obyvatel celkem na lokalitu 1124. Počet bytových domů: 26 + 5 terasovitých se 3 byty – taky byťáky … 25 ŘRP, 36 RD .. doprava by musela hodně posílit ve špičkách … a nesmělo by se už stát na závorách jinak bude fronta až do serepentýny pomalu….

 
Vítek.S 373 příspěvků

Vizualizace se ale neshodují s textem!!! Na to, že jsem si text přečetl až teď, mám docela dobrý odhad. Přeložka by snad měla být dříve, než se to postaví. Ale neustálé přidávání autobusů kolem vody je chytáním kočky za ocas.

 
mipri 196 příspěvků

Na přeložce už se zase kutá... Teď jen aby práce opět nepřerušili! DP konečně ukončil výběrové řízení na autobusy, takže developerovi se musí dát podmínka zafinancování autobusové točny na Žalově a můžou se přidat další spoje, dokonce i v kloubech!

 
Mac 7 příspěvků

Tak nám začíná územní a stavební řízení, viz úřední deska. Zdá se, že krize nekrize, stále se staví. Sice zatím jenom plot :-) , ale kdo ví co bude dál. Oplocení staveniště se bude stavět na na pozemcích, z nichž jeden neexistuje (alespoň ne v KN) a druhý pro změnu není uveden na oznámení, takže se asi bude jednat buď o dva ploty nebo plot povede z pozemku na pozemek asi vzduchem :-)). Nevíte o tom nějaké bližší podrobnosti?

Stránky: 1 2 3