Diskuze Město

DPD depo Velké Přílepy nestíhá

RSS zdroj s posledními příspěvky 1 příspěvek

 
V Čech 1 příspěvek

....a sakra kde mám balík.

Z webu DPD:

Upozornění

Zakládáme si na otevřenosti a raději dopředu informujeme, že zásilky, které nám byly předány k přepravě po 16. 12., nemusí stihnout dorazit do Štědrého dne.

Také bychom se chtěli omluvit za několikadenní zpoždění při doručování, ke kterému může docházet v lokalitách obsluhovaných depem Velké Přílepy: Praha 1, 2, 5, 6, 7, Beroun, Kladno, Mělník, Příbram, Rakovník a Slaný (kompletní seznam PSČ je ke stažení zde). Osobní odběry nejsou z kapacitních důvodů v přílepském depu možné. Z ostatních dep funguje doručování standardně, tedy následující pracovní den od vyzvednutí u odesílatele.

Děkujeme za trpělivost v předvánočním období.

Zkušenost je taková, že jsem nebyl předem informován o problémech a teď mám zboží neznámo kde, jelikož není jediný způsob zjistit kde leží. Nicméně od pátku 16.12.2016 6:16 hod nebylo DPD schopno doručit z Velkých Přílep, ani napsat jak to bude, kdy to bude a to mám hrazenou službu s avízem.

DPD s avizací

Je garantovaná doba doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Při odeslání balíku od nás Vám bude zasláno oznámení prostřednictvím SMS s číslem balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte email. Řidič společnosti DPD Vám zavolá, aby upřesnil čas doručení.

U DPD je pak možné využít služby na portálu www.chcisvujbalik.cz .

Tuto službu mohou příjemci využít v případě, že při prvním pokusu o doručení nebude možno zásilku doručit.

Kurýr na daném místě přenechá oznámení s novým termínem doručení a informací o možnostech přesměrování zásilky.

Pokud si příjemce přeje změnit datum doručení nebo adresu doručení, může tak velice jednoduchým způsobem učinit na výše zmíněném webovém portálu a zásilka mu bude doručena následující den (popř. ve zvoleném dni) na stávající nebo nově zvolenou adresu.

Máme toto zapotřebí.

V Čech, Lidická, Roztoky

Diskuze Město