Diskuze Doprava

JŘ po 14.12.2014

RSS zdroj s posledními příspěvky 8 příspěvků

 
Vítek.S 373 příspěvků

Pro ty, kdo se nemohou dočkat nových JŘ platných po 14.12.2014 přikládám odkazy na stránky ČD: S4 a S41 V Odrazu vyjdou zjednodušené JŘ v čísle 12/2014

 
smígl 131 příspěvků

K návrhu autobusového řádu. Jaký smysl má, že po druhé (resp. od 14.17) až téměř do šesté hodiny, kdy do teď jezdily autobusy v pravidelných desetiminutových intervalech, by nově měly jednou jet za osm a podruhé za dvanáct minut, potřetí po deseti minutách?

 
Vítek.S 373 příspěvků

Podle mých neoficiálních informací se tento JŘ počítal od linky 350. Jedná o snahu o snížení počtu cestujících ve spojích linky 350 a jejich přesun do spojů linky 340. Ačkoli jsem sám velkým příznivcem taktové dopravy, s tímto argumentem se nedá zas tak moc polemizovat. SPRD stále nemá k dispozici nové JŘ, z čehož by bylo možné vysledovat obraty linky 340, proto nemohu napsat víc.

 
smígl 131 příspěvků

Tak ten paskvil zůstal. Pokud si dobře vzpomínám, tak ROPID hlásal pravidelnost, což do 13.12. je – každých deset minut (mezi druhou a šestou), vždy v x7. Teď bude pravidelně jezdit jen 350 a 340 cik-cak. Kdo si to zapamatuje, to bude borec.

 
Admin 943 příspěvků

na roztoky.cz/jizdni-rady a službu Pojede jsem nahrál nové jízdní řády (od 14.12.)
(případné chyby prosím sem)

 
Martin Š 1 příspěvek

Velmi bych uvítal, kdyby město v rámci připomínkové činnosti k vlakovým jízdním řádům se na Středočeském kraji (který objednává Os a Sp vlaky) požadovalo zastavování víkendového ranního spěšného vlaku do Loun a Mostu (příp. i odpoledního spoje zpět). Tím, že na tento spoj (v současnosti vedený jednotkami regionova) není v Kralupech přípoj, je pro občany Roztok zcela nepoužitelný. Bohužel umožňuje bezkonkurenční spojení Lounska i Mostecka. Podával jsem tento podnět jako občan, ale ten má bohužel zanedbatelnou váhu. Nezastavování spěšného vlaku v desetitisícovém městě považuji za systémovou chybu a samozřejmě mně dosti ztěžuje cestování do severních Čech.

 
Admin 943 příspěvků

na roztoky.cz/jizdni-rady a službu Pojede jsem nahrál nové jízdní řády (od 3.1. 2017)
(případné chyby prosím sem)

 
Admin 943 příspěvků

na roztoky.cz/jizdni-rady a službu Pojede jsem nahrál nové jízdní řády (od 26.8. 2017)
(případné chyby prosím sem)

Diskuze Doprava