Diskuze Odraz

Odraz 5/2014 str. 19-egoistický článek S. Čáslavky

RSS zdroj s posledními příspěvky 5 příspěvků

 
vanilková 31 příspěvků

Krátká zpráva resp. spíše egoistické pochlebování o Uctění památky transportu smrti. Celkem 7 vět. Jméno “hlavní postavy” této volební agitace J. Dienstbiera zazní celkem 4x. Jméno důležité účastnice transportu smrti, kteŕ je i vyfocena, ani jednou. Styďte se!!!

 
Vítek.S 373 příspěvků

Jestli to nebude tím, že ta účastnice je Standova maminka, která mu údajně zakázala, aby ji jmenoval.

 
Stanislav 1 příspěvek

Vážená Vanilková přítel pan J. Dienstbier byl pozván na kladení věnců na hřbitov na Levém Hradci, při té příležitosti uctil živou pamětnici tohoto hrůzného transportu a já jsem mu poděkoval přes náš časopis (tato paní nechtěla byt jmenována), Vážená asi jste alergická na ČSSD, ale ukažte mi kdo z Vaší oblíbený strany a představitelů města podal této ženě ruku a dal ji kytičku k tomuto datu. V dubnu bylo této paní 89 let a nikdo se neozval ani z Vaší oblíbené strany a ani z představitelů města kde je více politických stran. S pozdravem Stanislav

 
vanilková 31 příspěvků

Tím pádem se ale nabízí otázka, zda by vaše strana za paní přišla i tehdy, pokud by se nejednalo o Vaši maminku. Nechci se s nikým hádat, mamince samozřejmě k životnímu jubileu gratuluji. Vaše zpráva mi opravdu nepřišla jako zpráva z dění z obce, ale jako politická agitace. Když v 7 větách zmíníte 4x hlavní postavu celé akce, navíc s důrazným oslovením “přítel”, je mi to dost proti srsti, protože je tím pádem jasné, že hlavním důvodem článku je vyzdvihnutí na piedestal Vašeho lídra.
P.S. A ne, opravdu nemám vaši stranu ráda.

 
Martin Holý 1 příspěvek

opravdu nemám vaši stranu ráda

...a to bude patrně jediný důvod, proč to tu píšete…

Diskuze Odraz