Diskuze Doprava

idiotska oprava Masarykovy

RSS zdroj s posledními příspěvky 4 příspěvky

 
Martin S. 5 příspěvků

kdo tohle vymyslel? kdo ma zodpovednost za znaceni a logistiku praci? ten by mel letet a nikdy vic by ho nemel nikdo zamestnat.. proc uz vic nez tyden pri vjizdeni na masarykovu z havlickove musim projizdet tankodromem rychlosti rovnajici se sneci, jinak hrozi, ze tam necham podvozek? Proc smerem od prahy, kde se prejizdi do protismeru, neni varovani o vyfrezovani asfaltu? mesto ma hodne penez a chce platit za poskozena auta ? V prvni den po vyfrezovani jsem tam pekne vletel.. tohle je naproste diletanstvi a vysmech. Takhle budou probihat od ted vsechny opravy?

 
Holma1986 38 příspěvků

U nás v ulici Na Valech místo toho, aby udělali asfaltku, tak nám sem skládají panely. Aspoň něco, říkám si. Ale mám zlé tušení, že panely budou jen ve velmi krátkém úseku a bůhví jak dobře bude práce provedena. Aby to nebylo ještě horší než to je. Nicméně včera večer jsem si při cestě domů vůbec nevšimla toho, že by na stavební práce bylo nějaké upozornění před vjezdem do ulice. Přes noc byl uprostřed ulice zaparkován stroj a vzhledem k tomu, jak někteří jezdí, ani bych se nedivila, kdyby to do toho stroje někdo napálil. Nicméně jestli dnes byly rozmístěny značky netuším, v tomhle počasí nikam nelezu!

 
pepino 40 příspěvků

ono i prodlouzeni obousmernyho provozu v masarykove je oznaceny ledabyle.. vubec sem nenasel znacku ktera upozorni ridice na obousmernej provoz jedoucich od obrancu miru.. o oznaceni vyfrezovani nemluvim.. Radsi nechci vedet jaka bude zivotnost novyho povrchu.. v tuhle rocni dobu je to nejhorsi napad, navic je to jen povrch, tak kdo vi jak vypada puvodni skladba silnice, takze necekam zadnej zazarak.. jeste se bojim ze druha strana silnice nebude opravena vubec. A kontrast s prisernyma chodnikama bude taky zajimajici..

 
Simonka 5 příspěvků

To značení v Masaryčce je vážně hrozné. Od Academiku směrem k Solníkům je značka “Zákaz vjezdu” tak na straně, že jsem nevěděla kam vlastně jet. Jestli stále ještě do protisměru nebo se to dá už projet. Je fakt, že jsem to tam jednou už projela (zdálo se, že už je tedy hotovo a ta odstrčená značka fakt moc přesvědčivě nevypadá)....ale když jsem jela teď večer, tak u lékárny už blikají policajti a asi někoho za to už pokutují.
A když někdo jede z ul.17.listopadu (od školy, kolem Městské policie – a chce jet do prava před lékárnu) – tam myslím není vůbec žádná značka, že by se tam nesmělo. Tak nevím…

Diskuze Doprava