VTP Roztoky

RSS zdroj s posledními příspěvky 6 příspěvků

 
skubanek 1 příspěvek

Budeme mít nové sousedy přímo za našimi zahradami….....VTP plánuje postavit ještě jednu budovu stejných rozměrů přímo vedle pozemků nás a našich sousedů.......

 
lubb 2 příspěvky

Pokud vím, tak celá oblast okolo benzínky je v územním plánu vedená jako území nerušící výroby a služeb! Čemuž VTP odpovídá lépe než zástavba rodinnými domy.
Je škoda, že se na roztockém diskusním fóru vyjadřují hlavně odpůrci VTP. Já osobně znám hodně příznivců, ale tady to vypadá, že jsou celé Roztoky proti. Druhá budova by centrum obohatila o další zajímavé firmy. Já tomu fandím.

 
Kachnab 4 příspěvky

Zlaty VTP...kez by i misto Stavebnin vzniklo neco,co odpovida uzemi NERUSICI vyroby a sluzeb a nezhorsuje okoli podminky k ziti…

 
damra 57 příspěvků

Za 1) Maji tam vyrust budovy 2. Jedna mezi VTP a domy na panenske I (VP1) a druha mezi VTP a cerpaci stanici (VP2)(tam je ale zatim stavebni uzavera). Problem je ten, ze podle uzemniho planu resp. regulacniho planu (v tom se moc nevyznam) ma byt mezi technickymi budovami a domky pas zelene o urcite siri. Avsak tento plan nebyl dodrzen a jedno ze stavebnich povoleni defacto nemelo byt vydano resp. neco z toho nemelo byt koloudovane (nejspise domy na panenske I). Bohuzel obyvatele nemohli vedet, ze “stavebni urad” opetovne udelal chybu a tak v dobre vire zakoupili tyto domky. U jiz postavene budovy je je jeste jeden problem a to ten, ze budova dostala stavebni povoleni na neco jineho nez stavebnik postavil a kdyz zadal o zmenu stavebniho povoleni na tuto zmenu – byla tato zmena stavebnim uradem zamitnuta. Stavebnik se tedy obratil na nadrizeny organ (mimo roztoky) a ten mu povoleni udelil. Tedy v Roztokach stoji neco co tam stat nemelo!
Dalsi vec je, ze cela postavena budova je napadnuta u soudu a dalsi budovy by se stavit nemeli dokud soud nerozhodne, ze je stavba postavena dle zakona. Mezitim ale Trigema zada o souhlas o udeleni vyjimky pro stavbu VP2. Na stavbu VP1 se asi uzavera nevztahuje.
Osobne jsem proto, aby se v roztokach staveli i takoveto budovy ovsem v oblastech k tomu urcenych – rozumejte ne v takoveto blizkosti domu. Nikdo si asi nepreje, aby zil rok vedle staveniste kde se nedodrzuji zakony(stavba probiha po 20 hodine, jizda aut i po 24 hodine, blokovani jedine pristupove komunikace,...) a to nemluvim o tom ze obyvatele, kteri dum v dobre vire zakoupili, nevedeli ze v jejich blizkosti vyroste zkusebna motoru nebot stavebni povoleni tam nic takoveho nerikalo! Trochu nadsazky: je to stejne jako by soused pozadal o povoleni na stavbu male garaze a postavil tam vezak!

 
lenule 55 příspěvků

Fakt kocourkov – za to má snad někdo nést odpovědnost, né? Trestní oznámení na stavební úřad, že nejednal v souladu s územním plánem nebo něco, to přece takhle dál není možný. A že tady těch “přehmatů” bylo.

 
r.m. 9 příspěvků

1/ Když poprvé přijeli soudruzi z Trigemy do Roztok vystupovali z plastikového trabanta.
2/ Stavební úřad v Roztokách je k ničemu i po odchodu poslušného soudruha Veselého. Zřejmě nevědí (spolu se soudruhy z Odboru životníního prostředí) jak se takový motor zkoumá. Běžně se pod diagnostikou nechá běžet 50 000 hodin. To je 2083 dní, alias 5 a 3/4 roků.
3/ Vyhrožování Trigemy, že v případě nedostavby objektu v něm bude skladovat chemikálie je nepodstatná. V obytné zóně nelze.
...ó já hloupý, jsme přeci v Roztokách. Tady je možné všechno. Navrhuji naše městečko přejmenovat na Kreténov. Samozřejmě pravicový a demokratický.
Huk o tom určitě npíše skvělý článek do městského časopisu (P)odraz.