Pokácení zeleně kvůli budově VTP

RSS zdroj s posledními příspěvky 5 příspěvků

 
truda 1 příspěvek

V rámci výstavby Vědeckotechnického parku pokáceli stavbaři keře a stromy lemující Přílepskou ulici. Přitom to nové budově vůbec nepřekáželo, možná by to stínilo do oken, ale kvůli tomu by se snad nemělo hned kácet to, co tady několik let rostlo a vytvářelo příjemné prostředí. Pokud to tak hrozně vadilo, proč nestaví budovu o pár metrů dál od silnice? Místa je tam dost. Kdo tohle povolil? Na vizualizaci přitom byly stromy ponechány … http://www.vtp-roztoky.cz/?sou=2&titul=Oborov%E9%20zam%EC%F8en%ED

 
Náplavka 115 příspěvků

Milá Trudo, jestli opravdu chcete dostat odpovědi na své otázky, měla byste je položit na správném místě. Tedy nikoli tady na fóru, ale na stavebním odboru nebo na odboru životního prostředí Městského úřadu. Bylo by prima, kdybyste tady pak zveřejnila, co Vám napíšou:-)

 
delfinek 68 příspěvků

Náplavko,

a jak Vy víte, že se truda nehodlá i na ta správná místa obracet? :-D

MMCH třeba na foru vedlejší vesnice klidně odpovídají i představitelé města…v Roztokách kdepák :-|

 
Náplavka 115 příspěvků

Milý Delfínku, to samozřejmě nevím. Jenom si domýšlím na principu “podle soudím tebe” – přijde mi, že buď člověk nadává někde na fóru, nebo napíše příslušnému úřadu a na fóru pak případně zveřejní, jak to proběhlo. Případně nadává na fóru a zároveň se zmíní, že jim to pěkně vytmaví, což ale nebyl tento případ.

 
MDvanDEst 7 příspěvků

Doufám, že se v příštím zastupitelstvu najde někdo, kdo bude na slušné a rozumné dotazy na fóru odpovídat. :-) Původní Trudin dotaz do kategorie zodpověditelných dotazů patří – i když je trochu nabroušený, ale třeba je problém v tom, jak ho čtu.