Diskuze Odraz

Doprava

RSS zdroj s posledními příspěvky 24 příspěvků

Stránky: 1 2

 
Honza R 4 příspěvky

Na Žalově nebydlí málo lidí. Do autobusu nastupuje a vystupuje asi stejně lidí jako Na Rybníčku a na rozcestí. A nevím o jaké nevraživosti jajajka mluví. Mě vadí nápad s kloubovým autobusem, který povede k omezení některých spojů. Proti zajíždění na Solníky nic nemám.

 
andreaHo 43 příspěvků

To jayjayka :
Nejde o obranu důchodců – jen příměr a je opravdu rozdíl, jdete li třeba i s dítětem ze Solník po Masaryčce, která je v rovině, nebo se třeba opět s dítětem budete šplhat do kopce o stejné vzdálenosti jako ze Solník na náměstí, pominu li + vzdálenost z bydliště. Ono by stačilo se jít do Žalova pěšky podívat, aby jste si udělala představu o čem píšu. Solníky a Masaryčku znám velmi dobře, ale pochybuji, že ze Solníků se byl někdo pěšky na LH projít – to je naše každodenní realita, pokud potřebuji cokoliv v Roztokách.
Nejde o nevraživost k nově přistěhovalým. Jen vyjadřuji názor k navrhovaným změnám a nezlobte se, pokud Vám nová zastávka uleví, moc Vám to přeji a byla bych ráda, aby nám ta naše vydržela, jelikož pak na tom budeme ještě hůř než Vy nyní.
A je v celku logické, pokud je Levý Hradec zastávkou konečnou, že nevystoupí celý autobus a vzhledem k tomu, že jsme do nedávnbé doby bylly označováni jako Roztoky II., pokud se na LH zastávka zruší či omezí spoje, budeme II. znovu. To na vysvětlenou.

 
jayjayka 73 příspěvků

Dobře, možná je nevraživost silný slovo, ale stejně nás tu někteří nevidí rádi. V Žalově jsem pěšky byla.

 
jayjayka 73 příspěvků

to Honza R … koukněte se do vedlejší diskuze DOPRAVA ... viz edelweis … to ještě k tomu jak nás tu někteří vidí rádi …

Stránky: 1 2

Diskuze Odraz