Dostávejte zprávy z města

Občas se stane, že je potřeba dát rychle a efektivně vědět, co se ve městě děje.
Odchyt koček, oprava vodovodu, chystaná stavba nebo dopravní informace. 

Abychom vás mohli informovat o věcech, které se vás týkají, potřebujeme mít vaše kontakty a výslovný souhlas, že je pro tento účel můžeme využít. A rádi bychom vám nabídli e-mailovou (či telefonní) komunikaci v rámci agend úřadu, což je opět něco, k čemu váš výslovný souhlas potřebujeme.

Ve formuláři máte možnost:

  1. Poskytnout své osobní údaje pro účel elektronické komunikace městského úřadu (úředníků a vedení města) v rámci běžných agend úřadu. Telefonní číslo plánujeme využívat jen ve velmi okrajových případech.
  2. Poskytnout své osobní údaje pro účel občasné rozesílky informací e-mailem (newsletter).
    Pokud poskytnete pouze svůj e-mail, budete pouze odstávat všechny obecné informace – samozřejmě ty, u kterých předpokládáme, že se vaší osoby dotýkají. Do budoucna předpokládáme zasílání i více personalizovaných informací, k tomuto účelu umožňujeme zadat i ulici

Svůj souhlas s použitím osobních údajů můžete kdykoliv s okamžitou platností odvolat v patičce newsletteru, na webové stránce zde (souhlas s rozesílkou) či zde (souhlas s využitím kontaktů v rámci agend úřadu), mailem na mu@roztoky.cz či ústně na podatelně města. Souhlas udělujete na 3 roky, pokud jej tedy do té doby neodvoláte, po této lhůtě vás požádáme o jeho obnovení.

Chci zadat své kontakty


Více se o ochraně vašich osobních údajů dozvíte na stránce věnované GDPR.