STREET FOOD Klecany 2023

Zveme vás na první ročník akce STREET FOOD Klecany.

O tom, že street food nejsou jen hamburgery hot dogy se budete moci přesvědčit v sobotu 21. nedaleko Prahy. Na náměstí se uskuteční akce Street Food Klecany, kde bude připraveno tolik dobrot, až vám budou oči přecházet.

Ochutnáváte rádi specialitu cizích zemí? Pak je pro vás letošní první ročník akce v Klecanech jako dělaný. Street food je v poslední době poměrně v oblibě. Pokrmy připravené na ulici, které si můžete vzít jen tak do ruky a sníst je někde za pochodem, jsou v dnešní uspěchané době hodně populární. Typický zástupce street foodu jsou burgery, každá kuchyně má nějakou svou specialitu, v nichž jsou typické typické znaky kuchyně té které země a jsou v ní patrné místní chutě.

Připraveny pro vás budou pouliční specialita z mnoha zemí světa, od těch nejznámějších po ty méně obvyklé. Chybět nebudou samozřejmě burgery v mnoha podobách a variantách. Zavítat však budete moci i do dalších zemí, třeba do Indie, Mexika a dalších států Latinské Ameriky, Belgie, do Francie nebo až do Afriky. Ochutnáte pravé belgické hranolky, kukuřičné tortilly a tacos, křupavé červíky i italskou pizzu. V případě, že si vás právě slovo představíte bez nějakých sladkých churros, určitě francouzské makronky nebo španělské churros

Po celý den vás navíc čeká bohatý doprovodný program po celý den - tetovací salon, kreativní dílny pro děti, malování na obličej, pletení copánků, tvoření pískem, dobový dřevěný kolotoč a další.

 

STREET FOOD Klecany
Kde: náměstí VB Třebízského, Klecany
Kdy: sobota 21.10.2023
Čas: 10-18 hodin
Vstup na street food: ZDARMA

Celá akce se koná ve spolupráci a za podpory Města Klecany

Datum: 21. 10. 2023 10:00 – 21. 10. 2023 18:00
Adresa: náměstí V. B. Třebízského, Klecany

Více zde