Kaktusový květ - Léto na zámku

Původně francouzská hra, kterou pro americkou Broadway adaptoval IAI Diammond, scénarista filmového hitu Někdo to rád horké. Slavný film z roku 1969 má na svém konci jednoho Oskara, Zlatý Glóbus a mnoho dalších cen.
Zubař Dr. Julian Wiston je velkým ctitelem ženské krásy. Teď právě má ​​poměr s lehce naivní Toni Simmonsovou, která ho velmi miluje. Chce si ho vzít, avšak nejde to – Julian je ženatý a má tři děti.
Teď je ale všechno jinak, Julian se chce opravdu s Toni oženit. Ta však trvá na tom, že se musí sejít s jeho zatím platnou manželkou. Jenže, kde vzít manželku, když zubař žádnou nemá? Julian tedy přemluví svou upjatou kolegyni, zubní asistentku Stephanii, aby jeho manželku předstírala... A kolotoč bláznivých situací se rozjede naplno.
Zubař má všechno pečlivě naplánované, ale to je právě chyba, protože po chodbě pobíhá pohledný mladý spisovatel jenom v ručníku, někde uniká plyn, přijíždí španělský svůdce, zubaře nahání sexuchtivé paničky a naše upjatá Stephanie se stane královnou diskotéky.... Jak tohle dopadne ? Nebojte se – dobře. Nudit se rozhodně nebudete. A možná i dojde na slzy, jestli budou od smíchu nebo třeba od lehkéhoimentu, to už poslal na Vás...

vstupné: 290,-

Datum: 17. 6. 2023 20:00
Adresa: Středočeské muzeum Roztoky

Více zde