Eterle letní vintage Market - Únětice

Kdy: pá 14.6. - so 15.6.2024
Čas: 10:00 - 18:00
Kde: v bývalém kravíně v Úněticích (Rýznerova 26/43, Únětice u Prahy)

Vstupné 50,- Kč (děti a psi zdarma), Platba v hotovosti

Milí klienti a přátelé Eterle,

léto za dveřmi a s ním i čas dovolený a cestování. Než se tedy všichni rozutečeme objevovat svět či krásy České republiky, přijďte se pokochat poklady, které skrývá náš únětický kravín :) 

Srdečně vás tímto zveme na náš tradiční letní Etele vintage market do Únětic!

Do diářů si poznamenejte datum 14. a 15.6. ! Loňský letní bazar se nesl v duchu námořníků a letošní téma bude „dovolená“. Už se jí zjevně nemůžeme dočkat, tak jsme si ji propašovaly takto do práce. 

Většina z vás už u nás byla a těší nás, že se za atmosférou Eterle marketů pravidelně i vracíte. Předpokládáme, že vy jste možná až sem ani nedočetli, protože už vám stačí znát jen datum :) Nicméně pár řádků navíc pro ty, kteří nás zatím znáte jen z eshopu...Přijďte se s námi setkat osobně a poznat naše vintage akce. V Úněticích je víc jak z 90 % jiné zboží, než najdete na našich stránkách a to už stojí za to, si k nám udělat výlet, ne? 

Na výběr bude:

- nábytek od stoliček a židlí, přes křesla, gauče a stoly až po skříně a kredence (např. komody Jiří Jiroutek, celá ložnice Jindřich Halabala, křeslo Miroslav Navrátil, židle Thonet…)

- dobový porcelán a sklo (např. Rosenthal, Lilien, Haas a Czjzek, Thun…) mezi kterým nebudou chybět poháry na zmrzlinu, nádoba na sangrii, velké talíře na ovocné koláče… 

bytové doplňky jako jsou lustry (Kamenický Šenov, Napako, Hůrka), zrcadla nebo rámečky
- široký výběr porcelánových i skleněných váz a další jiných drobných dekorací

- a protože někteří tráví léto na chalupách a zahradách, doplníme nabídku o smaltované hrnce, lavory, konve a plechové vaničky


Ještě jsme vás pro náš bazar nenadchly? Naše eso v rukávu je prostředí a atmosféra, která celý vintage market utváří. Náš bazar není jen o nákupech, ale je to taková malá společenská událost. Setkání milých lidí se smyslem pro vintage. Určitě bude krásné počasí a pak si krom nákupů můžete plně vychutnat i naši zahradu s posezením a občerstvením. Menší děti jistě ocení vodu ve vaničkách (co se namočí, uschne na sluníčku), školáci si zadovádí na gumě, vyčerpaní po nákupech s radostí usednou do zahradních lehátek. Věříme, že každý si u nás přijde na své.

 

Těšíme se na vás!

Váš Eterle tým Nika a Lia

 

Datum: 14. 6. 2024 10:00 – 15. 6. 2024 18:00
Adresa: Rýznerova 26/43, Únětice u Prahy

Více zde