Hlášení závad a nedostatků

Vážení roztočtí spoluobčané, protože nemůžeme být všude, budeme velmi rádi, když nám pomůžete a nahlásíte závady a nedostatky ve městě. Čistota města a veřejný pořádek jsou pro nás prioritou. Pomozte nám je udržet.

S rychlejším a efektivnějším odstraňováním závad na zařízeních v majetku města a s odstraňováním nedostatků ve městě a okolí můžete pomoci i Vy. Stačí jediné: prostřednictvím tohoto webového formuláře nám závadu nahlásit s krátkým popiskem problému (např. rozbitý chodník, komunikace, osvětlení, neposekaná tráva apod.). Pro rychlejší vyřešení konkrétní závady či nedostatku je nutné přesně specifikovat místo a typ závady. Můžete připojit i fotografii.

Průběh řešení nahlášené události můžete sledovat na této stránce. Upozornění - nahlášená závada se nezobrazí hned, nehlašte ji opakovaně.

 

ze dne popis stav obrázek řešitel
6.4.

Okrasné záhony v Palachově ulici bývají většinu vegetační doby zaplevelené. V minulém roce se ani část záhonu nestačila vyplít a suché bodláčí ještě nyní dosahuje skoro 1 m. Již vyráží nový plevel. Je možné zajistit lepší péči o tyto okrasné záhony?

Reakce:

Předáno odboru životního prostředí. 

 
Nové Technické služby
5.4.

Dobrý den, v ulici Jeronýmova před domem č.1027 bliká lampa pouličního osvětlení.

Reakce:

 Dobrý den děkujeme za upozornění, úkol byl zadán technickým službám.

 
Nové Technické služby
1.4.

Dobrý den. Po jednom dni svícení opět nesvítí lampa veřejného osvětlení v ulici Tiché údolí u č. 50. Děkuji.

 
Nové Technické služby
1.4.

Zhasínající lampa v Nerudově ulici mezi č.p. 541 a č. p. 1034 Lampa chvíli svítí a delší chvíli nesvítí. Hezký den.

Reakce:

 Děkujeme za upozornění, předáno TS.

Hezký den i Vám.

Jaroslav Drda, tajemník

 
Nové Technické služby
30.3.

Dobrý den. V podchodu pod železniční tratí od muzea nesvítí světlo. Děkuji.

Reakce:

 Děkujeme za noční kontrolu :-)

Obě Vaše hlášení jsme předali technickým službám.

jaroslav Drda, tajemník

 
Nové Technické služby
30.3.

Dobrý den. Nesvítí lampa veřejného osvětlení v ulici Tiché údolí u č. 50. Děkuji.

 
Nové Technické služby
23.3.

Překáží zde strom do vozovky, kdy může dojít k poškození vozu při parkování ale i stání pod ním, díky častému pádu větví.Ulice Braunerova 882, náletová dřevina.

 
Nové Technické služby
18.3.

Je možné dělat něco na náměstí s tímto vozidlem, už tu stojí přes 2 roky.

Reakce:

Podobných vozů je po Roztokách víc. Nová legislativa už umožnuje při splnění určitých podmínek vozidla odtahovat, chystáme odstavnou plochu, kam je budeme svážet (musí být oplocená a hlídaná, protože za odtažené vozy odpovídáme) a připravujeme vyhlášku, která stanoví poplatek za odtah a za parkovné.

 
Nové Technické služby
17.3.

Dobrý den, od neděle 14. 3. nesvítí pouliční lampa na rohu ulic Legií a Krátká. Děkuji za vyřízení, JB

 
Nové Technické služby
15.3.

Rozbitá pouliční lampa v ulici Jiráskova - u vchodu do zubní ordinace.

 
Nové Technické služby
13.3.

Přednost zprava v ulici Spěšného - Bráfova. Ze směru Spěšného dát přednost vozidlu jedoucímu z ul. Bráfova prakticky není možné ani při jízdě krokem. Bylo by možné nainstalovat zrcadlo? Děkuji.

 
Nové Technické služby
11.3.

Dnes, 11.3. večer, přestaly svítit dvě lampy pouličního osvětlení v ul. Zvoncová, před č.p. 2300 (sloup č. 25) a na vedlejším sloupu č. 26. Zatímco se č. 25 sám od sebe rozsvítil, č. 26 nadále nesvítí...Děkujeme za předání info TS. NB

Reakce:

 Předáno. JD

 
Nové Technické služby
4.3.

Dobrý den, dětské hřiště nedaleko lávky (Smetanova ulice) má poničený provazový žebřík u klouzačky. V dolní části je lano vyháknuté z plastového téčka. Děkuji

 
Nové Technické služby
4.3.

Dobry den, chci nahlasit uvolnene zabradli ulice SmetanovaxJiraskova. Dekuji a preji hezky den.

 
Nové Technické služby
17.2.

Diry na hlavni silnici od nadrazi az k benzince. Copak to nikdo nevidi? Vymluvy na kraj me nezajimaji. Jde o obcany Roztok. Tak co s tim bude?

Reakce:

Dobrý den. Krajská správa slíbila opravy na zítřek (19.2.), vedení města je s ní v denním kontaktu. Pan starosta Jakob a pan místostarosta Novotný v této věci minulý týden osobně jednali s náměstkem hejtmanky Martinem Kupkou (ODS), který má krajské komunikace v gesci. Technické služby provedly aspoň některé provizorní opravy,  vzhledem k jim dostupným technologiím a k charakteru letošní zimy vydržely jen několik dní (viz díra v serpentině).

Pro případ, kdyby kraj kapacitně nestíhal (ony totiž ty silnice vypadají podobně všude), poptáváme soukromou firmu.

Jaroslav Drda, tajemník

 
Nové Technické služby
10.2.

Wolkerova ulice, Žalov - nesvítí veřejné osvětlení.

Reakce:

Dobrý den, závada je odstraněna – výměna pojistky.

S pozdravem

Dana Vondrušková

Technické služby města Roztoky

 

 

 
Nové Technické služby
9.2.

Jsme majitelé nemovitosti na adrese Svobody 1541 - jedná se o rohovou parcelu Svobody/Legií. Poctivě se snažím odklízet sníh na obou chodnících, ale chodník v ul. Legií je velice špatný, vlastně povrch je rozbitý již dlouhou řadu let, kdy se prováděla plynofikace, poté kabeláže apod. Vzhledem k tomu, že jsme senioři je nad naše síly udržovat chodník v tomto stavu vlastními silami. Děkuji za reakci. Hana Petrechová

Reakce:

Dobrý den, děkujeme za Vaši snahu. Je-li to nad Vaše síly, nemusíte chodník uklízet, není to Vaše povinnost. 

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 
Nové Technické služby
25.1.

Dobrý den. V ul. Masarykova naproti oknu domu č.885 v noci bliká veřejné osvětlení již 2x za minutu. Ostatní svítí. Toto nikdy zcela nezhasne, ani nesvítí. Závada trvá přes 2 měsíce. Děkuji.

Reakce:

 Dobrý den, děkujeme za upozornění. Závada byla nahlášena Technickým službám.

J. Drda, tajemník MÚ

 
Nové Technické služby
17.1.

Dobrý den, asi nebudu první, v ulici Seržanta Hniličky v pátek nepřijeli popeláři. Zřejmě z důvodu neposypané silnice. Sníh asi do příštího pátku nezmizí, já bych mohla trochu něco zkusit uklízet, ale pokud je to zmrzlé, stejně je potřeba to posypat. jenom info, bylo by fajn, kdyby alespoň příští pátek ti popeláři přijeli... díky

Reakce:

Dobrý den, TS přednostně posypou ulice, kde nebyl proveden svoz komunálního odpadu. Komunální odpad, který se nevejde do svozových nádob, prosím vkládejte do černých igelitových pytlů, odpad navíc bude vyvezen při dalším svozu komunálního odpadu. 

Pavel Flener, odbor životního prostředí

 
Nové Technické služby
20.12. 2020

Dobrý den, v ulici Zahradní městská policie v říjnu označila dvě dlouhodobě odstavená vozidla, výzvou k odstranění jako neschopna provozu (prošlá STK). Nyní po dvou měsících jedno auto zmizelo, ovšem nahradil ho nabouraný vrak, který to tam hezky "ozdobil". Podotýkám, že tato ulice, zejména její spodní část je neustále zaplavena odstavenými, rozbitými a nabouranými vozy a je zde velice těžké najít místo na zaparkování. Děkuji za řešení Janků

 
Nové Technické služby

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9