ze dne popis stav obrázek řešitel
7.6.

Dobrý den, prosím Vás od soboty 5.6.nesviti osvětlení v celémTichém údolí. Děkuji moc Lébrová

 
Nové Technické služby
13.11. 2020

Dobrý den, prosím, nešlo by prodloužit (posunout) dobu osvětlení celé Dubečnice tak, jak svítí ostatní veřejné osvětlení po Roztokách? V ranních hodinách již lampy nesvítí (cca od 4h) Děkuji EK

 
Nové Technické služby
18.6. 2017

Dobrý den, prosíme o odstranění nebo náhradu kůlů, které by měly podpírat javor na dětském hřišti u skate parku. V současné době tam tři kůly plápolají a visí z nich hřebíky. Ostatně nefunkčních kůlů, které by měly podpírat nově vysazené stromy je po Roztokách hodně - a stromům naopak škodí. Čím dříve budou odstraněné nebo nahrazené, tím lépe! Děkuji Anežka D.

Reakce:

Dobrý den, děkujeme za upozornění, odbor životního prostředí zajistí, že kůly z DH budou správcem hřiště odstraněny.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 
Vyřešeno Technické služby
14.7.

Dobry den, prosime o posekani travy na detskem hristi Smetanova. Diky

 
Nové Technické služby
23.1. 2019

Dobrý den, prosín o informaci, jak dlouho ještě bude nelegální skládka ve svahu za DD. To že naši "občané" odkládají odpad do přírody je smutný fakt, To se opět bude čekat na jaro, které vše přikryje milosrdnou zelení? Taktéž rozbitý odpadkový koš a oharky od cigaret u přilehlého altánu nedělá dobrou vizitku tomuto místu. Milena Bělinová

Reakce:

Děkujeme za Váš podnět ohledně černé skládky za DD a nepořádku kolem altánu. Úklid v lokalitě byl zadán technickým službám a bude proveden s ohledem na povětrnostní podmínky a vytíženost technických služeb.

Ing. Ladislav Zeman
Samostatný referent OSRM

 
Řeší se Technické služby
10.12. 2019

Dobrý den, přestala svítit lampa pouličního osvětlení naproti domu na adrese Spěšného 2057. Budinský

Reakce:

 Dobrý den, předáno technickým službám. Děkujeme za upozornění.

J. Drda, tajemník

 
Nové Technické služby
23.3. 2015

Dobrý den, přidávám se také s prosbou o srovnání děr/vymletých strouh v ulici Krásného.

Reakce:

Dobrý den, s ulicí Krásného je ta potíž, že není v majetku města, jinak už by měla zpevněný povrch. S ředitelem Technických služeb jsme se dohodli na způsobu provizorní opravy, která ale patrně dlouho nevydrží.

Město jedná o výkupu pozemku pod komunikací, pokud se to podaří, provedeme definitivní rekonstrukci.

 

Jaroslav Drda, tajemník MÚ.

 
Vyřešeno Technické služby
29.10. 2014

Dobrý den, připojuji se ke stížnosti z 15.9. na parkování v Rýznerově ulici. Zatím se nic k lepšímu nezměnilo, auta parkují v zákazu na chodníku dál a blokují průchod, přestože jen o kousek níž (nyní se značkou parkoviště) je zpravidla dost volného místa. Obzvláště "dobře" parkuje tmavomodrá Octavia SPZ 3K4 84-29, někdy překáží i přívěsný vozík p. Šípka. Tento problém jsem před časem hlásil mailem přímo městské policii - bez odezvy.

Reakce:

Dobrý den, dle sdělení vedoucího strážníka městská policie při řešení přestupků v Rýznerově ulici přitvrdí, neboť veškeré domluvy se minuly účinkem.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 
Vyřešeno starosta
21.4. 2015

Dobrý den, rád bych požádal o nový povrch cesty za bytovým domem v ulici Braunerova (994-996, 1021-1023). Povrch je značně poškozen a jeho nerovnost činí problémy při chůzi nejen seniorům, ale také kočárek není snadné tlačit po takové cestě. Nečekám výměnu povrchu do týdne, ale nejen já bych uvítal zařazení této komunikace do seznamu ulic pro celkovou obnovu. Děkuji, s pozdravem, Martin Daníček.

Reakce:

Dobrý den, podobný podnět již loni poslala slečna Vodrážková, oprava chodníku je v plánu. Máme trochu problém v tom, že část pozemku pod chodníkem je v soukromém vlastnictví, ale to vyřešíme. Při troše štěstí by se oprava mohla uskutečnit ještě letos, ale slíbit to nemohu, definitivní seznam zatím není k dispozici.

S přáním pěkného dne

Jaroslav Drda, tajemník.

 
Řeší se Technické služby
8.8. 2016

Dobrý den, rád bych požádal o vyfrézování a zalití asfaltem u podélných spár vzniklých teplem na spojích asfaltových povrchů v Solníkách (např křižovatky ulic v Solníkách-Bernáškova, či Masarykova-Čáslavského, Felklova a další. Jsme toho názoru, ze tyto menší opravy zamezí jednoduše opravám mnohem dražším později. Děkujeme za uspořádání tohoto fóra! S pozdravem A. Muck

Reakce:

Dobrý den, děkujeme za upozornění, podnět předávám správci komunikací.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

Doplňující informace 7. 9. 2016 - Technické služby mají tuto opravu zařazenu v plánu oprav. J. Drda

 
Řeší se Technické služby
16.5. 2016

Dobrý den, ráda bych požádala o odstranění suchých větví bříz na dětském hřišti před žalovskou ZŠ. Jedná se o stromy za fotbalovou brankou u ulice V Úvoze. Minulý týden jedna větev spadla, naštěstí žádné dítě nebylo pod stromem. Za rychlou reakci děkuji.

Reakce:

Dobrý den, děkujeme za podnět, předáváme k vyřízení oddělení životního prostředí a technickým službám.

 

Jaroslav Drda, tajemník

 
Vyřešeno Technické služby
20.1. 2017

Dobrý den, rada bych upozornila na nebezpečnou, hlubokou diru tesne vedle panelky vedouci kolem rybnicku v Lidicke ulici.

Reakce:

Hlášení bylo předáno technickým službám.

J. Drda, tajemník MÚ

 
Odloženo Technické služby
10.9. 2020

Dobrý den, ráda bych upozornila na přerostlý živý plot u budovy Technických služeb a podél sběrného dvora. Po chodníčku už se nedá prakticky chodit, živý plot zasahuje více jak do jeho poloviny. Děkuji za vstřícné vyřízení.

 
Nové Technické služby
15.9. 2016

Dobrý den, reaguji na upozornění z 11.6. týkající se potoka v Tichém údolí. Je možné ze strany města Povodí Vltavy nějak pohnout k údržbě koryta potoka? Podél Ateliéru ZB je už velmi zanesené, ale na žádosti jednotlivých obyvatel, a pokud vím, ani na žádosti Ateliéru ZB, není brán zřetel. Pouze jsem byla požádána o zaslání fotek, a tím vše skončilo. Dnes už téměř není možné projít po chodníku kvůli větvím stromu, který z koryta vyrůstá. Děkuji

 
Nové Technické služby
3.12. 2018

Dobrý den, šel by prosím vybrat odtokový kanál podél schodišť u serpentýn?Je ucpání listím a při dešti se všecha voda hrne po schodech.Děkuji

Reakce:

 Dobrý den, závada předána technickým službám.

 
Řeší se Technické služby
19.4. 2016

Dobrý den, šlo by prosím upozornit majitele pozemků č. parc. 3841/127 a 3841/82 - zeleného pásu v ul. Zvoncová, aby se o tyto pozemky staral ? Jsou zarostlé plevelem a plné psích exkrementů. Zatím nebyly snad ani jednou posekány, pokud si je neposekali majitelé přilehlých zahrad. Děkujeme.

 
Nové Technické služby
25.5. 2020

Dobrý den, tráva na dětském hřišti v ul. Zaorálkova nebyla ještě ani jednou posekána. Minulý rok z toho bylo na stejném místě klíště a borelióza. Lze vysvětlit, proč byly odstraněny pěkné dřevěné houpačky a nahrazeny neestetickými a vrzajícími želenými? Kromě toho zanechaný nepořádek po odstranění houpaček. Ještě poznámku - byli jsem svědkem "dezinfekce" kolem poledne dne 21. 5. 2020, které probíhalo cca tři minuty formou několika póz čističe a dokumentace mobilem kolegy, fraška a vyhozené veřejné prostředky. Děkuji předem za nápravu.

Reakce:

 Dobrý den, na posekání trávy upozorníme technické služby.

Co se týká dezinfekce, činíte ukvapené závěry. Fotodokumentace pro účely dodavatele probíhala dodatečně, v jiné době než samotná dezinfekce a zcela na náklady dodavatelské firmy. 

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 

 

Dnes (2. 6.) bylo hřiště posekáno. Dřevěná konstrukce houpaček byla na konci životnosti. Vrzající houpačky jsem nechal promazat po instalaci cca 3 dni. Dřevěnou část houpaček si odnesla paní která bydlí u hřiště,  týdnen po montáži nových houpaček.

 

Bc. Pavel Flener

Vedoucí odboru ŽP

 

 
Nové Technické služby
18.2. 2019

Dobrý den, u zastávky Roztoky,rozcestí žalov směrem na Levý hradec. Je ve velmi špatném stavu chodník. Na přiložené fotografii můžete vidět na konci chodníku trčící železný drát. Už tam pár lidí zakoplo a spadlo do vozovky. Druhým směrem je chodník zase přelomený a težce se tam pohybuje s kočarkem a to je to též směrem do vozovky, kde je potřeba se rychle pohybovat. Vetšina lidí využívá blátivou cestu vedle chodníku. Můžete se na to prosím podívat. Děkuji

Reakce:

 Dobrý den, zadáme odstranění technickým službám.

Děkujeme za upozornění.

J. Drda, tajemník

 
Nové Technické služby
18.6. 2019

Dobrý den, ulice od Tesca nahoru do Jantarové je neustále neosvetlena. Je tam opravdu tma jako v ranci, prosím o sjednání nápravy. Děkuji, Lenka Šedá

Reakce:

 Dobrý den, osvětlení v této oblasti je stále v majetku společnosti Amadet, město jej dosud nepřevzalo. Informaci společnosti předáme.

Jaroslav Drda, tajemník

 

 
Nové Technické služby
26.1. 2019

Dobrý den, upozorňuji na nefunkční pouliční lampu u domu čp.1825 v ulici Chalupeckého. Děkuji. D. Hrnčířová

Reakce:

 Dobrý den, informace byla předána technickým službám.

J. Drda, tajemník

 
Nové Technické služby

Stránky: 4 5 6 7 8 9 10 11 12