ze dne popis stav obrázek řešitel
16.12. 2015

+1 ODPADKOVY KOS Dobrý den, bylo by prosím možné umístit jeden odpadkový koš na lampu nebo na sloup značky jednosměrky na křižovatce ulic Zaorálkova a Obránců mírů? Obaly od svačin procházejících školáků sbíráme po okolí. Děkujeme Weinlichovi.

Reakce:

Dobrý den, děkujeme za podnět, koš do této lokality umístíme. Teď ještě, aby ho ti školáci používali.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 

 
Řeší se Technické služby
4.12. 2018

Bioodpad se už vyvážet nebude?? Podle rozpisu na městských stránkách měl poslední svoz v ulici Jana Palacha a přilehlé oblasti proběhnout dnes, 4.12.2018 a na ulicích stále stojí nevyvezené popelnice. Nebo budeme muset mít bioodpad v kontejnerech celou zimu?

Reakce:

 Dobrý den, bioodpad bude podle informace z odboru správy města svezen dnes.

J. Drda, tajemník MÚ

 
Vyřešeno Technické služby
10.11. 2016

blikající lampa před domem Zaorálkova 606

Reakce:

Předávám Technickým službám.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 
Vyřešeno Technické služby
11.11.

Bylo by možné častěji uklízet Jungmannovu ulici od listí, jak v okolí pekárny, tak i na konci samotné Jungmannové, listí se v zimních měších mění, především na břečku a kluziště podle toho jestli prší nebo mrzne.

Reakce:

 Předáno technickým službám. 

 
Nové Technické služby
20.11. 2013

děkuji za bleskové odstranění betonového výběžku v ul U Zastávky. pokud bude v Roztokách všechno fungovat jako váš přístup k závadám, bude se nám tu bydlet velice dobře, díky

Reakce:

Rádo se stalo. Poděkování rád předám všem, kteří se na akci podíleli.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 
Vyřešeno Technické služby
28.2. 2017

Děkuji za rychlé opravení na lampě veřejného osvětlení. Fymanová

 
Odloženo Technické služby
21.11. 2016

Děkuji za rychlou opravu lampy v ulici Nad Vltavou :-)

 
Nové Technické služby
12.11. 2020

Děkuji za rychlou opravu osvětlení v Bezručově ulici.

Reakce:

 Není zač.

 
Nové Technické služby
1.4. 2019

Dětské hřiště v ulici Obránců míru má díru v jednom rohu.

Reakce:

 Děkujeme za upozornění, informaci již dostal příslušný odbor.

J. Drda, tajemník MÚ

 
Nové Technické služby
17.2.

Diry na hlavni silnici od nadrazi az k benzince. Copak to nikdo nevidi? Vymluvy na kraj me nezajimaji. Jde o obcany Roztok. Tak co s tim bude?

Reakce:

Dobrý den. Krajská správa slíbila opravy na zítřek (19.2.), vedení města je s ní v denním kontaktu. Pan starosta Jakob a pan místostarosta Novotný v této věci minulý týden osobně jednali s náměstkem hejtmanky Martinem Kupkou (ODS), který má krajské komunikace v gesci. Technické služby provedly aspoň některé provizorní opravy,  vzhledem k jim dostupným technologiím a k charakteru letošní zimy vydržely jen několik dní (viz díra v serpentině).

Pro případ, kdyby kraj kapacitně nestíhal (ony totiž ty silnice vypadají podobně všude), poptáváme soukromou firmu.

Jaroslav Drda, tajemník

 
Nové Technické služby
11.7. 2017

Dlouhodobě nesvítí veřejné osvětlení na Dubečnici!

Reakce:

Dovolím si Vás odkázat na svou odpověď u předešlého hlášení.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 
Vyřešeno Technické služby
19.10.

Dne 19.10 nám nebyla vyvezena nádoba na bioodpad před č.p.223.na Školním nám. Chtěl bych znát dúvod - na druhé straně byly vyvezny Evžen Schulz

Reakce:

 Spojí se s Vámi odbor životního prostředí, který situaci prověří.

 
Nové Technické služby
25.10. 2013

Dne 24.10.2013 autobusovy spoj č.340 s údajnou návazností na vlakový spoj do Prahy přijel do zastávky Roztoky nádraží v 10,00 tedy v čas odjezdu vlaku na Prahu. V posleních týdnech cestuji v dopolednich hodinach a neni to prvni pripad, kdy nebylo možné přestoupit na vlak. Zdá se, že důvodem zdržení je velký počet cestujících, kteří nastupují na předcházejících zastávkách, takže autobus nemůže dojet z konečné na nádraží za plánovaných 8 minut. Bylo by vhodné dojednat s dopravcem změnu jízdního řádu tak, aby bylo možné přestup realizovat. Kromě toho, je obecně známé, že autobusové spoje (nejen v tomto čase) jsou často tak plné.že řidiči některé cestující nevpustí do autobusu.

Reakce:

Dobrý den, děkujeme za podnět, požadavek na změnu jízdního řádu uplatníme při vyjednávání s ROPIDem, kterému Váš podnět zároveň přeposíláme.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ

 
Odloženo tajemník MÚ
11.3.

Dnes, 11.3. večer, přestaly svítit dvě lampy pouličního osvětlení v ul. Zvoncová, před č.p. 2300 (sloup č. 25) a na vedlejším sloupu č. 26. Zatímco se č. 25 sám od sebe rozsvítil, č. 26 nadále nesvítí...Děkujeme za předání info TS. NB

Reakce:

 Předáno. JD

 
Nové Technické služby
5.5. 2019

Do stoky se propadající povrch ulice Kroupka. Již jsem na to upozorňoval koncem minulého roku. Z některých příčných spár středního betonového pásu v udolního konce ulice Kroupka je při zvýšeném průtoku ve stoce slyšet šumění stoky, ačkoliv v daném místě není kanál. Nyní se kus povrchu ulice propadl, a mé podezření na určitou podemletost ulice se potvrzuje.

Reakce:

 Dobrý den, problém již řeší technické služby.

 
Nové Technické služby
1.7. 2018

Dobrý den - na dětském hřišti Smetanova (Žalov, u lávky) jsou v pískovišti výkaly (našli jsme jich několik). Bylo by možné písek prosít, promýt vodou, vrátit jej zpět do pískoviště a ideálně pískoviště vybavit funkční sítí proti vstupu zvířat? Děkuji

Reakce:

Dobrý den, podle informace z odboru životního prostředí již byla situace napravena. Děkujeme za upozornění.

Jaroslav Drda, tajemník MU

 
Vyřešeno Technické služby
15.10. 2015

Dobrý den , byla by možná oprava chodníku přibližně před domy Přemyslovská 1373 a 1376 (betonové dlaždice). V tomto počasí je zde místo úzkého chodníku několik rybníčků a musí se obcházet po vozovce. Děkuji. Vopravilová

 
Řeší se Technické služby
1.9. 2020

Dobrý den , v ulici Pod Řivnáčem - Žalov delší dobu nesvítí lampa veřejného osvětlení ( u čísla popisného 1455 ). Děkuji za opravu.

Reakce:

 Dobrý den, děkujeme za upozornění, opravu zajistíme.

 
Nové Technické služby
4.8. 2020

Dobry den ,jiz druhy den nesviti světla na Školnim naměsti,a v Palackeho,děkuji Svátova

Reakce:

 Dobrý den, hlášení jsem předal technickým službám.

J. Drda, tajemník

 
Nové Technické služby
22.5. 2017

Dobrý den ! Upozorňuji na nehorázný nepořádek, který se v poslední době opakovaně zejména o víkendech objevuje na vlakovém nádraží, jež je přitom vstupní bránou do města (nejen) pro mnoho návštěvníků: SŽDC jako vlastník a správce objektů nádraží totiž především o víkendech zjevně vůbec nezajišťuje včasné odstraňování odpadků z přeplňovaných odpadkových košů (zejména těch na tříděný odpad) ani řádný další úklid veřejných prostor (častější zametání letní čekárny, atd.). Odstranění aspoň nejvíce do očí bijícího nepořádku sice občas provede (protože už se na ten stav nemůže dívat) Z VLASTNÍ INICIATIVY A BEZPLATNĚ emeritní přednosta stanice bydlící ve staniční budově, ale to rozhodně nelze považovat za systémové řešení. Vlakové nádraží je přitom výstupním i nástupním bodem pro mnoho návštěvníků Roztok i okolí právě především o víkendech, kdy SŽDC údajně nezajišťuje úklid vůbec, a protože návštěvníky nezajímá, kdo má úklid provádět, dělá tím SŽDC ostudu nejen železnici samé, ale vlastně přeneseně (i) městu. Domnívám se, že město Roztoky má větší váhu a více lepších možností než pouzí potenciální stěžovatelé z řad občanů, takže může SŽDC snáze dotlačit ke zjednání trvalé nápravy, a proto Vás tímto chci na popsanou negativní situaci, kterou jste sami asi zatím neúmyslně nezaregistrovali, upozornit. Jan Slavík, Praha-Suchdol

Reakce:

Děkujeme za upozornění, situaci se správcem objektu projednáme.

Jaroslav Drda, tajemník MÚ.

 
Řeší se Technické služby

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9