Církve

Husův sbor CČSH

Husův sbor Církve československé husitské
Jeronýmova 515, Roztoky

Bohoslužby

  • neděle v 9.00 v Husově sboru Roztoky
  • poslední sobota v měsíci v 9.30 v Praze 6 - Suchdole

Pravidelná shromáždění Husův sbor CČSH v Roztokách a v Suchdole 

Pomoc v nouzi

Husitská diakonie CČSH v Roztokách nabízí pomoc těm, kdo jsou v těžké životní situaci, nemocní či zcela sami. Naše pastorační asistentka dohlédne u nemocných, pohovoří, doprovodí k lékaři, pomůže snákupem, zajde na návštěvu do nemocnice podle domluvy.

Volejte na farní úřad CČSH, tel.: 774 157 685. Práce v terénu pondělí–pátek
Úřední hodiny: po, út, pá: 9–11 hod, odpoledne návštěvy v rodinách, nemocnicích, Domě peč. služby
Kolumbarium otevřeno v úřed. hodiny, ve čtvrtek 14–17 hod, v neděli 9–12 hod. na zazvonění nebo po tel. dohodě.

Kazatel  Církve československé husitské v Roztokách Alberto Rocchini nabízí lidem rozhovory a pomoc při řešení složitých  životních situací, při ztrátě zaměstnání, narušení osobních vztahů v rodině, v zaměstnání, nemoci, rozvodu, ztrátě partnera apod. Tato nabídka platí také pro děti každého věku, které si nevědí rady při řešení své těžké situace a hledají pomoc.

Kontakt: 774 157 685 | ptacek.kristyna@gmail.com nebo no.ccsh.roztoky@seznam.cz


Ilustrační fotky

Evangelický sbor v Roztokách

Činnost Českobratrské církve evangelické v Roztokách byla po více než 30 letech obnovena v roce 2016. Od roku 2021 má navíc svého vlastního duchovního, respektive duchovní, farářku Annu Pokornou. V Roztokách se dnes evangelíci schází k bohoslužbám každou 1. a 3. neděli v měsíci ve vile č. 125 v Tichém údolí. Pravidelně také pořádají biblické hodiny pro děti i dospělé a duchovní setkání pro rodiče s malými dětmi, nepravidelně pak různé besedy se zajímavými hosty. Rovněž rádi spolupracují s místními spolky, kdykoli je k tomu dobrá příležitost.

Jedná se o ekumenicky otevřené společenství, vítáni jsou lidé všech generací i vyznání, ať už je jejich duchovní cesta jakkoli klikatá (nebo teprve na počátku). Za klíčové hodnoty toto společenství považuje víru, naději a lásku, dále pak vzájemný respekt člověka k člověku, naslouchání jeden druhému, občanskou odpovědnost a solidaritu s potřebnými.

Kontakt: 605 345 299roztoky@evangnet.cz | roztoky.evangnet.cz